O nas

Firma GAMBIT powstała w 1962r. i obecnie jest wiodącym polskim producentem uszczelnień i termoizolacji.

Wysoka pozycja rynkowa Spółki wynika nie tylko z produkcji doskonałych materiałów uszczelniających  i termoizolacyjnych, ale także z szerokiego programu obsługi klienta i doradztwa technicznego.

Misją Spółki jest produkcja i sprzedaż na rynek krajowy i zagraniczny wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych.

Gwarancją jakości produktów są między innymi posiadane certyfikaty jakości: ISO 9001, ISO 14001,  liczne certyfikaty produktowe oraz otrzymane przez Spółkę nagrody i wyróżnienia.

Współpraca ze światowymi producentami (DuPontTMKEVLAR®, Lapinus Fibres,  Lenzing, Saint-Gobain) zapewnia nie tylko najwyższą jakość stosowanych do produkcji surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów.

Własny dział B+R, laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy stanowią inkubator innowacyjności co pozwala na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o dużej wartości dodanej.

 

GAMBIT produkuje:
• wysokoparametrowe płyty uszczelkarskie
• uszczelki wykrawane z płyt Gambit
• uszczelki: spiralne, metalowe, semi-metalowe, metaloplastyczne, saterowane, oraz gumowe
• szczeliwa plecione
• materiały termoizolacyjne (sznury, tektury i wyroby formowane próżniowo)
• materiały cierne (tkane i formowane)

DuPontTMKEVLAR® są znakami handlowymi lub zarejestrowanymi znkami handowymi E.I. du Pont Nemours and Comapany bądź spółek zależnych.