Galeria - 2011 wrzesień

2011 (wrzesień) - zakup plotera tnącego niemickiej firmy ARISTO

 

 

Wprowadziliśmy do produkcji nowy ploter tnący Aristomat TL firmy ARISTO do cięcia płaskich materiałów uszczelniających. Ploter ten posiada nowo zaprojektowany stół tnący o gabarytach 1600 x 1700 mm co pozwala nam ciąć materiały o dużych gabarytach jaki i bardzo małych. Bardzo wydajna technologia próżniowa zastosowana w tym ploterze oraz optymalna ilość stref podsysu pozwala na utrzymanie nawet małych elementów podczas obróbki cięcia.

Nowa głowica MultiHead V-A7z jest wyposażona w inteligentny system pozycjonowania ( laser), co automatyzuje proces ciecia materiałów.

Głowica MultiHead V-A7z

 

Ploter ARISTOMAT TL dzięki możliwości wymiany noży tnących ( różne noże w zależności od typu materiał ciętego) jest idealnym narzędziem do cięcia, np. uszczelek z płyt aramidowo - kauczukowych typu AF, aramidowo - kauczukowych z siatkami stalowymi typu AF-1000, płyt uszczelkarskich grafitowych z blachą perforowaną na ostro typu Gambit GRZ, ( Możliwość cięcia materiałów z płyt uszczelkarskich nawet do grubości 6,0 mm ) , gumy, laminatów, tektury termoizolacyjnej, falistej, tekstyliów, tworzyw sztucznych, aluminium, płyt wielowarstwowych oraz wszędzie tam, gdzie do obróbki jednego projektu potrzeba kilku narzędzi( Rys .4). Urządzenie te dzięki zmianie głowicy może nacinać, bigować, wycinać i frezować, a praca operatora ogranicza się do założenia materiału na stół i przesłaniu projektu do maszyny.

Powierzchnia stołu oraz grubość materiału są automatycznie rejestrowane przez czujnik wysokości. Wydajność systemu wzrosła dodatkowo, dzięki szybkiemu dostępowi do bazy danych. Konfiguracja procesu zostaje wczytana po jednym kliknięciu a jej zapis odbywa się automatycznie po zakończeniu procesu.

Zrzut ekranu panelu sterowania ploterem.

 

 

Gambit

ul.Wojska Polskiego 16,
58-420 Lubawka

+48 75 74 49 695
+48 75 74 49 696

sekretariat@gambitgl.pl

+48 75 74 49 690

 

NEWSLETTER

Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.