KARIERA

Firma Gambit Lubawka Sp. z o.o. zlokalizowana w  LUBAWCE – producent uszczelnień technicznych
poszukuje osób do pracy w Dziale Eksportu na stanowisku:

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA EKSPORTOWEGO

Głównymi zadaniami pracownika na stanowisku będą:

• Obsługa zamówień eksportowych
• Współpraca z innymi działami firmy przy koordynacji realizacji zamówień
• Kompletacja wymagań specjalnych i terminowych zamówień od klientów.
• Wystawianie faktur, zarządzanie wysyłkami, organizacja dokumentów towarzyszących wysyłce

• Ścisła współpraca z handlowcami w dziale eksportu.

Firma oferuję:

• Ciekawą i odpowiedzialną pracę w rozwijającym się dziale eksportu,
• Praca w energicznym zespole,
• Możliwość rozwoju kariery zawodowej,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Odpowiednie szkolenia oraz okres wdrożenia w obowiązki.

Wymagamy:

• Wykształcenia wyższego (inż.) technicznego (Mechanicznego, Mechaniczno-Energetycznego, Logistycznego)
• Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym (znajomość pojęć technicznych będzie atutem).
  Znajomość dodatkowego języka obcego będzie dużym atutem (niemiecki, francuski)
• Umiejętności koordynacji działań
• Zaangażowania – poszukujemy ludzi zainteresowanych długą współpracą,

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy składać w kopertach z opisem  „Rekrutacja” w sekretariacie firmy w Lubawce przy ul. Wojska Polskiego 16, 58-420 Lubawka, lub elektronicznie na adres mailowy:  rekrutacja@gambitgl.pl

Na każde zgłoszenie zostaną udzielone odpowiedzi, bardziej szczegółowe informację udzielimy osobom wybranym przez komisję rekrutacyjną.  Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą  -  Zapraszamy do WSPÓŁPRACY!!!!

Firma Gambit Lubawka Sp. z o.o. zlokalizowana w  LUBAWCE – producent uszczelnień technicznych poszukuje osób do pracy na stanowisku

Frezer/Tokarz - Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Lubawka

OBOWIĄZKI:

  • kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych w strefie technologicznej,
  • przygotowanie i uruchamianie urządzeń sterowanych numerycznie zgodnie z obowiązującą instrukcją,
  • rejestracja parametrów procesu produkcji,
  • bieżąca konserwacja i nadzór nad stanem technicznym maszyn.

WYMAGANIA:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego (w tym również rysunku przestrzennego),
  • dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu pomiarowego,
  • doświadczenie przy produkcji narzędzi,
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub praktyka zawodowa na stanowisku operator maszyn CNC,
  • znajomość programowania CNC,
  • zdyscyplinowanie, elastyczność, zaangażowanie i spostrzegawczość,
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym).

OFERUJEMY:

  • pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie;
  • system wynagradzania ściśle powiązany z doświadczeniem zawodowym i kwalifikacjami;
  • specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników,
  • zawsze terminowa wypłata wynagrodzenia,
  • perspektywę rozwoju zawodowego dla najlepszych w kierunkach oczekiwanych przez firmę

DANE KONTAKTOWE

Mieczysław Cieślak  - tel. 692 445 360

lub elektronicznie na adres mailowy:  rekrutacja@gambitgl.pl

Gambit

ul.Wojska Polskiego 16,
58-420 Lubawka

+48 75 74 49 695
+48 75 74 49 696

sekretariat@gambitgl.pl

+48 75 74 49 690